Dzień Kobiet Las Minute!
Dzień Kobiet Las Minute!

Dzień Kobiet Las Minute!

Szybkie tempo codzienności napędza czas, który mija nieubłaganie. Dopiero świętowaliśmy nadejście Nowego Roku, a już mamy marzec. Nic więc dziwnego, że w tym naszym pośpiechu tracimy rachubę czasu i zapominamy o pewnych datach, zapisanych na kartach kalendarza. 8 marca już jutro, a Ty nie masz ani prezentu, ani tym bardziej pomysłu na podarunek? Widzisz oczyma wyobraźni obrażoną dziewczynę, trzymającą w ręku pudełko czekoladek z pobliskiego marketu. Albo lekki uśmiech mamy na widok goździka. Myślisz, że jest zbyt późno na inny scenariusz? Nic bardziej mylnego! Spieszymy z pomysłami na Dzień Kobie Last Minute!


Wycieczka
Twoja ukochana skarży się na to, że zbyt rzadko gdziekolwiek wyjeżdżacie? A może chcesz sprawić swojej mamie wyjątkowy wypoczynek. Szczególnie, że tak dawno nigdzie nie wyjeżdżała. W zależności od preferencji kobiety, którą chcesz obdarować, wybierz odpowiednie miejsce i pakiet atrakcji. Jeżeli nie jesteś pewien, co mogłoby w 100% ucieszyć dziewczynę, żonę, mamę czy siostrę, proponujemy kilka opcji, które będą pewniakami:

  • Romantyczny pobyt:

Paryż - https://okazik.pl/deal/6-dniowa-wycieczka-do-serca-europy-paryza-ze-20803

Wenecja, Asyż i Rzym - https://okazik.pl/deal/6-dniowa-wycieczka-do-wloch-ze-zwiedzaniem-wenecji-asyzu-i-20794

  • Relaks dla ciała i ducha – SPA:

W górach - https://okazik.pl/deal/bieszczady-spa-wyzywienie-relaksujaca-strefa-spa-masaz-i-20811
Nad morzem - https://okazik.pl/deal/apartamenty-w-kolobrzegu-pobyt-z-wejsciem-do-spa-basen-20633


Pakiety pielęgnacyjne
Kiedy wiesz, że kobieta, której chcesz sprezentować odpoczynek, nie może pozwolić sobie na kilkudniowy wyjazd wypoczynkowy, podaruj jej chociaż kilka godzin relaksu w salonie urody. Proponujemy te zabiegi, które w kompleksowy sposób odprężą i zregenerują siły. 


Wymienione wycieczki i usługi nabędziesz na naszym portalu, wykupując kupon jako prezent. Wydrukuj go, włóż do ozdobnej koperty i podaruj na Dzień Kobiet!

r e k l a m a