Okazik bierze udział w VI edycji akcji społecznej ,,2...
Okazik bierze udział w VI edycji akcji społecznej ,,2 godziny dla Rodziny", rok 2017!Okazik bierze udział w VI edycji akcji społecznej ,,2 godziny dla Rodziny", rok 2017!

Okazik bierze udział w VI edycji akcji społecznej ,,2 godziny dla...

Portal Okazik jest przedmiotem troski - każdego pracownika. Wszyscy chcemy by spełniał kilka zadań: przede wszystkim pragniemy zapewniać naszym Klientom satysfakcjonujące zakupy w atrakcyjnych cenach, Cały czas rozwijamy też nasz asortyment: produktów, usług i ofert turystycznych. Na bieżąco dokonujemy poprawek w działaniu i opcjach portalu, tak by korzystanie z niego było łatwe, wygodne i w pełni komfortowe. Nawet wygląd naszego serwisu jest aktualizowany, tak by wyglądać atrakcyjnie.

Każdy pracownik dokłada wszelkich starań podczas codziennej pracy, ale wszyscy wiedzą także jak ważne są prawidłowe, ciepłe i serdeczne stosunki rodzinne. Dlatego właśnie 15 maja roku 2017 nasz portal wziął udział w ogólnopolskiej akcji społecznej ,,Dwie godziny dla Rodziny". Bezpośrednim celem akcji było zwolnienie wszystkich pracowników do domów, na 2 godziny przed zwykłym końcem pracy. Otrzymany czas został poświęcony na przebywanie z Najbliższymi - w gronie rodzinnym - i budowaniu pozytywnych, dobrych relacji rodzinnych. Pośrednim celem akcji było podniesienie świadomości społecznej w kwestii wagi dobrych i silnych więzi w każdej rodzinie oraz cennych wartości rodzinnych. 

Akcja została szeroko rozpowszechniona (zwłaszcza że to już VI edycja!), więc do udziału przyłączyło się bardzo wiele firm i znanych marek. Dzięki temu wydarzenie to zostało dostrzeżone przez media oraz społeczeństwo. Jako pracownicy Okazika podwójnie cieszymy się z wzięcia udziału w akcji. Po pierwsze, dała nam możliwość przebywania z najbliższymi osobami - ale to nie wszystko. Wzięcie udziału w wydarzeniu daje Nam świadomość, że czynnie wspomagamy rozwój społeczny, poprzez udział w akcji kształtującej w naszym społeczeństwie prorodzinne postawy. Biorąc udział w tak rozpowszechnionej akcji, pokazujemy razem z innymi znanymi firmami, że w życiu liczą się nie tylko wartości materialne, ale też rodzinne i emocjonalne. Dzięki temu wzrasta świadomość społeczna w kwestii wagi szczęścia i harmonii w rodzinie, a przykre wydarzenia, awantury oraz inne nieprawidłowe sytuacje rodzinne są coraz rzadsze. Rodzina to podstawowa komórka społeczna, dlatego tak ważne jest, by rodziny były zdrowe i harmonijne - w innym przypadku nie da zbudować się pokojowego i pozytywnego społeczeństwa.

Cały zespół Okazika życzy wszystkim Klientom wystarczającej ilości czasu na spędzanie czasu z najbliższymi i budowanie z Nimi dobrych, pełnych zaufania relacji.

Natomiast Osoby które są bardziej zainteresowane akcją ,,dwie godziny dla Rodziny" i chciałyby zdobyć więcej informacji na jej temat, zapraszamy na bezpośrednią stronę akcji.

r e k l a m a