Okazik.pl otrzymał certyfikat EV SSL!
Okazik.pl otrzymał certyfikat EV SSL!

Okazik.pl otrzymał certyfikat EV SSL!

W dobie postępującej komputeryzacji, która stwarza nowe możliwości cyber-ataków i wykradania informacji, bezpieczeństwo w sieci jest sprawą najwyższej wagi.

W związku z tym, mamy niebywałą przyjemność poinformować Was, że Okazik.pl posiada prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa EV SLL, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania podczas użytkowania strony. 

Charakterystyczną cechą, świadczącą o obecności tego certyfikatu jest zielony pasek w pasku adresu przeglądarki. Jeśli korzystacie z bankowości internetowych, to kątem oka na pewno zwróciliście uwagę na owy zielony pasek umieszczony tuż przed adresem internetowym banku. Właśnie tak, drogi użytkowniku – wysoki poziom zabezpieczeń oferowany przez certyfikat jest doceniany i wdrażany przez banki na całym świecie, a teraz także i przez Okazik.pl. Ponadto, z certyfikatu korzystają również organy administracji publicznej. 

Strona internetowa ubiegająca się o certyfikat EV SSL musi przejść szczegółową weryfikację, zgodną z międzynarodowym standardem WebTrustSM/TM Extended Validation. Udało się!

Niezmiernie się cieszymy i mamy nadzieję, że zakupy na Okazik.pl staną się dla Was jeszcze przyjemniejsze, a przede wszystkim – bezpieczniejsze.

 

r e k l a m a