Praca w Okazik.pl! Potrzebujemy 3 osób do Działu...
Praca w Okazik.pl! Potrzebujemy 3 osób do Działu Produktów i Usług

Praca w Okazik.pl! Potrzebujemy 3 osób do Działu Produktów i Usług

Obecnie poszukujemy 3 handlowców do Działu Produktów i Usług, którym rozmowy telefoniczne nie są straszne, a nawiązywanie kontaktów nie sprawia żadnych problemów.
 
Czym będziesz się zajmował?
Twoja praca będzie polegać na tym, aby zasilać portal nowymi produktami i usługami. W tym celu dostaniesz służbowy telefon, komputer, wygodny fotel oraz nowe, jeszcze pachnące nowością biurko. Poza narzędziami rzeczowymi, uzyskasz profesjonalne szkolenie od starszej koleżanki po fachu oraz opiekę menadżera biura. Dział kreatywny również służy pomocą, dobrą radą czy suchym żartem ;)
 
Czego oczekujemy?
Idealny kandydat powinien być komunikatywny, ukierunkowany na cel, zaangażowany oraz odporny na stres.
 
Komunikatywność  to podstawowa cecha, która ułatwi Twoją codzienność. Jeżeli nawiązywanie kontaktu z ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu, a wręcz przeciwnie – jest przyjemnością oraz pewnym wyzwaniem, to możesz mieć pewność, że pracując w naszym portalu będziesz się czuł jak ryba w wodzie.
 
Ukierunkowanie na cel jest konieczne do zdobywania nowych produktów i usług na Okazik.pl. Dzięki takiej postawie możesz zbijać kokosy, bo im więcej nawiążesz kontaktów oraz im więcej podpiszesz umów, tym do Twojej kieszeni powędruje więcej pieniędzy z prowizji.
 
Zaangażowanie z kolei pomocne jest w osiąganiu celu. Interesując się zakupami internetowymi jesteś w stanie określić na jakie produkty jest większe zapotrzebowanie w danym okresie. Poprzez obserwację zachowań konsumenckich oraz raportów sprzedaży działasz efektywniej zarówno dla portalu, jak i dla samego siebie.
 
Odporność na stres jest do wypracowania. Musisz jednak mieć świadomość, że codzienne kontaktowanie się z potencjalnymi partnerami wiąże się czasem z sytuacjami stresowymi. Pierwsze rozmowy nigdy nie należą do łatwych, ale jak już nawiążesz dobry kontakt, to masz realną szansę na długofalową współpracę, która codziennie będzie generowała nowe oferty.
 
Doświadczenie w obsłudze klienta, działach handlowych lub innych formach pracy, gdzie kontakt z drugim człowiekiem był na porządku dziennym – bardzo mile widziane. Jeżeli jednak nie posiadasz w swoim zawodowym dorobku doświadczenia, ale jesteś skrupulatny, pracowity,  otwarty na nowe kontakty, a przy okazji lubisz kupować przez Internet to również zapraszamy do aplikowania.
 
Co zyskasz?
Na początek - opiekę  doświadczonego handlowca, dzięki któremu wdrożysz się w specyfikę pracy. Podczas szkolenia poznasz portal od podszewki, dowiesz się w jaki sposób prowadzić efektywne rozmowy handlowe oraz nauczysz się przygotowywać oferty współpracy.
Pojawią się umowy, a co za tym idzie – sprzedaż i prowizja od sprzedanego produktu lub usługi. To jest oczywiście podstawowy profit handlowca, który jest niewątpliwie dużą motywacją do dalszych starań o nowe umowy.
Oferujemy pracę od 8:00 do 16:00 w przytulnym biurze w Poznaniu, gdzie domowa atmosfera sprzyja zarówno pracy, jak i pozytywnym relacjom ze współpracownikami, którym nigdy nie brakuje poczucia humoru i dobrej kawy.
 
Na co tu czekać? Aplikuj do nas i zasil nasz zespół w Poznaniu!

Wyślij CV na adres mailowy: hr@okazik.pl lub okazik@okazik.pl 

Czekamy na Ciebie!

r e k l a m a