Przepis na Ostatki 2016!
Przepis na Ostatki 2016!

Przepis na Ostatki 2016!

Ostatni tydzień karnawału to czas pełen imprezowych szaleństw i dobrego jedzenia. Czego więcej potrzeba do szczęścia? W zasadzie niczego. Wystarczy tylko wyposażyć się w odpowiednie akcesoria.

 

Ubranie 
Stroje karnawałowe to podstawa. Szczególnie dla dzieci, które uwielbiają przebierać się za swoich ulubionych bohaterów bajek lub komiksów. A czas karnawału to świetna okazja, by trochę pobyć kimś innym, nabrać super moce i zdobywać świat. 
Z kolei dla dorosłych ciałem i duchem polecamy klasyki: małą czarną dla kobiety, koszulę w kratkę dla mężczyzny. Elegancki wygląd to pewniak, który sprawdzi się na każdej imprezie.

Fryzura i makijaż
Odpowiedni make up i szałowa fryzura dopełnią Twój karnawałowy wizerunek. Chcąc wyglądać zjawiskowo, ale niekoniecznie stracić całych godzin przed lustrem, sięgaj po sprawdzone produkty wysokiej jakości. Lokówka BaByliss stworzy z Twoich włosów prawdziwe dzieło sztuki, pędzle do makijażu Madeleine z naturalnego włosia idealnie rozprowadzą kosmetyki, a maskara Eveline należycie wydłuży i pogrubi Twoje rzęsy. Efekt zabiegów kosmetycznych wymienionymi produktami sprawi, że Twój nieziemski wygląd utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet do białego rana. 

Dekoracje i atrakcje wieczoru
Przyjemnie spędzać czas w miejscu, które sprzyja zabawie, tańczeniu, czy innym rozrywkom. Lampki, balony, serpentyny zawieszone w różnych miejscach wprowadzą gości Twojej imprezy w imprezowy klimat, a gry towarzyskie urozmaicą cały wieczór. 


Jedzenie
Tracąc kalorie ze śmiechu, uzupełniaj je na bieżąco mnóstwem smakołyków. Począwszy od tych słodkich typu faworki, pączki, róże karnawałowe, po słone – koreczki, krakersy, mini burgery czy tradycyjny śledzik, którym zajadamy się w ostatni dzień karnawału. Wybierz do swojego imprezowego menu smaki, które dopieszczą podniebienia Twoich gości. Przekąski, alkohol i coś na większy głód – to wszystko, co potrzeba do pełnego zadowolenia podczas ostatniego tygodnia karnawału. 

 

Oszałamiający wygląd, doborowe towarzystwo, pierwszorzędne jedzenie tworzą najlepszą atmosferę, której nie sposób nie uwiecznić. Weź zatem swojego smartfona, kijek do selfie i strzelaj spontaniczne foty, bo takie są najlepsze!

 

Bawcie się dobrze!

 

 

 

 

 

 

 

 

r e k l a m a