Turystyczny styczeń. 5 najlepiej sprzedających się ofert...
Turystyczny styczeń. 5 najlepiej sprzedających się ofert turystycznych!

Turystyczny styczeń. 5 najlepiej sprzedających się ofert...

Przygotowaliśmy zestawienie 5 najpopularniejszych pod względem sprzedaży ofert turystycznych, które cieszyły się największym zainteresowaniem w styczniu. 

1. Ustronie Morskie - Hotel Lambert**** Medical SPA 
Mówicie, że spędzanie zimy nad morzem to nuda? Niekoniecznie. Najlepszym przykładem jest oferta pobytu w Ustroniu Morskim, która dokonała relaksacyjnej rewolucji wśród naszych klientów.
Bogaty pakiet z wyżywieniem, nielimitowanym dostępem do kompleksu wodnego, strefy saun i oazy relaksu dla 2 osób osiągnął wynik 49 kuponów! Wszystko dzięki profesjonalnej obsłudze,  szerokiej ofercie ukierunkowanej na Wellness oraz atrakcyjnej cenie. 

2. Bułgaria, Złote Piaski z Biurem Podróży Plus
Niektórym z naszych klientów zima daje się we znaki i powoli rozpoczynają urlopowe plany w nieco cieplejszych krajach. Polecamy Bułgarię, której Złote Piaski rozbudziły wyobraźnię 21 klientów w samym styczniu. A te marzenia o prażącym słońcu będą mogli urzeczywistnić już w maju. Takie wyczekiwanie z pewnością doda trochę otuchy podczas zimnych dni lutego. 

3. Bieszczady, Polańczyk - Kompleks Szkoleniowo - Wypoczynkowym "Skalny"
Zima w górach to turystyczna klasyka, której trudno się oprzeć. Nic więc dziwnego, że to właśnie Bieszczady stały się dla Was styczniowym ulubieńcem. Pełen relaks w hotelowym SPA, pyszne jedzenie i górki klimat. Czego więcej chcieć po gwiazdkowym zawrocie głowy? 

4. Pewel Mała koło Żywca - Ośrodek Wczasowym Czahówka
Nie mogło zabraknąć oferty na ferie zimowe i to właśnie Czahówka okazała się najatrakcyjniejszą opcją. Wyżywienie, sauna, jacuzzi, fotel do masażu dla pragnących leniwego relaksu oraz rowery, narty i bilard dla tych bardziej aktywnych – dla każdego coś miłego! A na dopełnienie tego czasu – dyskoteka i grill. Milutko, przytulnie zimową porą!

5. Murzasichle - Leśny Dwór
Leśny Dwór od kilu dobrych sezonów jest najczęstszą bazą wypadową amatorów jazdy na nartach. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu licznych stoków narciarskich i szlaków górskich, aktywny turysta nigdy się nie nudzi. A Leśny Dwór staje się wówczas miejscem nie tylko noclegowym, ale również przytulną bazą, gdzie można podładować energię, zjeść pyszne jedzenie oraz spędzić miło czas w komfortowych pokojach w góralskim stylu.


Tak wyglądał styczeń, który obfitował w czas pełen relaksu w SPA czy na stoku. Jak będzie prezentował się luty? Zobaczymy, a tymczasem zapraszamy na portal, w poszukiwaniu nowych, turystycznych smaczków: https://okazik.pl/category/turystyka

r e k l a m a