Wielkie zwiedzanie! 15-dniowa wycieczka objazdowa-...

Objazdowe szaleństwo

15- dniowa wycieczka połączona ze zwiedzaniem pod opieką pilota, przejazd przez Francję, Hiszpanię, Portugalię, Maroko

w cenie od

2 125

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 2 499 zł
Rabat -15%
Oszczędzasz 374 zł
Oferta nr: 83169, dodano 05.11.2019
Czas trwania oferty już minął!

Wielkie zwiedzanie! 15-dniowa wycieczka objazdowa- Francja, Hiszpania, Portugalia, Maroko!

w tej okazji znajdziesz:

2125 zł zamiast 2499 zł za 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby, z zakwaterowaniem w pokoju 2 lub 3-osobowym, w terminie 25.01. - 08.02.2020
2422 zł zamiast 2849 zł za 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby, z zakwaterowaniem w pokoju 2 lub 3-osobowym w terminie 04.10. - 18.10.2020

szczegóły okazji:

Bogata wycieczka, obfitująca w wspaniałe miejsca, czeka na Ciebie!

Polska - Lourdes - Saragossa - Avila - Salamanka - Coimbra - Batalha - Fatima - Cabo De Roca - Lizbona - Sewilla - Gibraltar - Tanger - Cordoba - Granada - Alhambra - Walencja - Barcelona - La Salette

Program ramowy:

 • 1 dzień- wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd przez Niemcy, nocny przejazd przez Francję.

 • 2 dzień- przyjazd na południe Francji zwiedzanie doliny Rodanu i Langwedocji. W godzinach popołudniowych przejazd na zwiedzanie Lourdes– najsłynniejszego Sanktuarium Maryjnego na świecie: bazyliki: Różańcowa i Niepokalanego Poczęcia, Grota Objawień, dla chętnych możliwość udziału w procesji światła. Po zwiedzaniu obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg.

 • 3 dzień- po śniadaniu kontynentalnym, wcześnie rano wyjazd do Avili, po drodze krótki postój w Saragossie. Spacerując po Starym Mieście można natknąć się na rzymskie ruiny, renesansowe pałace i mauretańską architekturę. Można też spróbować poznać miasto z perspektywy jednego z najwybitniejszych malarzy hiszpańskich, urodzonego tutaj Francisco Goi. Po zwiedzaniu obiadokolacja i nocleg.

 • 4 dzień- śniadanie, zwiedzanie Avili- miasta słynącego z jednego z najlepiej zachowanych w Europie zespołu murów miejskich. Odwiedzając to miasto, odbędziecie prawdziwą podróż w czasie i poczujecie klimat średniowiecznej Hiszpanii. Avila jest miastem, które pokochają wszyscy miłośnicy historii, szukający miejsc skrywających tajemnice, średniowiecznych zabytków i pozostałości po dawnych czasach. Avila znana jest także wszystkim pielgrzymom jako miasto świętej Teresy. W programie zwiedzania: romańska bazylika św. Wincenta, wizyta w średniowiecznych kamienicach. Po zwiedzaniu przejazd do Salamanki, miasta znanego jako jeden z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich. W piękno zabytkowej architektury Salamanki wpisane są legendy i prawdziwe historie związane z życiem jej mieszkańców oraz absolwentów najstarszego w Europie uniwersytetu. Na zakończenie dnia udamy się do hotelu w okolicach Coimbry na obiadokolację i nocleg.

 • 5 dzień- po śniadaniu zwiedzanie Coimbry. Coimbra jest trzecim co do wielkości miastem w Portugalii, dawną stolicą państwa, miejscem narodzin sześciu królów Portugalii, a obecnie miastem studenckim z najstarszym Uniwersytetem w kraju. Zobaczymy m.in.: katedrę romańskę, kościół Santa Cruz, budynki Uniwersytetu. W dalszym ciągu dnia udamy na zwiedzanie miasteczka Batalha znanego z dominikańskiego zespołu klasztornego, uważanego za jeden z najpiękniejszych przykładów sztuki późnego gotyku w Europie, wpisanego jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Przyrody UNESCO. Po zwiedzaniu przejazd do Fatimy, obiadokolacja, nocleg.

 • 6 dzień- po śniadaniu zwiedzanie sanktuarium NMP w Fatimie. Po przeciwległych stronach głównego placu znajdują się dwie świątynie - Bazylika Matki Boskiej Różańcowej oraz Kościół Trójcy Przenajświętszej. Dwa obiekty diametralnie od siebie różne - zarówno pod względem historii, jak i architektury. Niemniej warto zajrzeć do wnętrz obu. W dalszej części dnia udamy się na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy – Cabo de Roca. Na zakończenie dnia przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 • 7 dzień- po śniadaniu przejazd do Lizbony. Według większości szacunków Lizbona jest starsza niż Rzym o około 4 wieki. Jest to druga najstarsza stolica europejska po Atenach. Wielu historyków uważa, że została ona założona przez Fenicjan ok 1200 r p.n.e., którzy wykorzystywali doskonałe możliwości komunikacyjne, które oferowało ujście rzeki Tag. W stolicy Portugalii zobaczymy: zamek św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, katedra. Po zwiedzaniu przejazd w okolicę Sewilli, obiadokolacja, nocleg.

 • 8 dzień- po śniadaniu zwiedzanie Sewilli, miasta flamenco, fiesty, sytości i ognistej pasji latynoskiej. Hiszpanie lubią powtarzać, że inni żyją, aby pracować, a oni pracują, być żyć. W Sewilli łatwo w to uwierzyć. Zwłaszcza w weekend, gdy mieszkańcy miasta z rodzinami i przyjaciółmi tłumnie wylegają na Alameda de Hercules oraz inne place i uliczki, by w słońcu cieszyć się pysznymi tapas, winem i dobrym towarzystwem. W stolicy Andaluzji zobaczymy: wieżę Torre del Oro, katedrę z przyległą dzwonnicą La Giralda, budynek giełdy - Casa Lonja. Po zwiedzaniu przejedziemy do hotelu w okolicach Algeciras na obiadokolację i nocleg.

 • 9 dzień- po śniadaniu zwiedzanie Gibraltaru i spotkanie z miejscowymi małpami. Następnie rejs promem do Tangeru w Maroko. Można zaryzykować stwierdzeniem, że Tanger to miasto, w którym rozpoczyna się Maroko. Jest to miejsce inspirujące i urzekające, od lat zamieszkiwane przez europejską bohemę. Jego niepowtarzalna atmosfera łączy w sobie elementy afrykańskie, francuskie i hiszpańskie. Tanger jako międzynarodowy port rozkwitał od lat 20. XX wieku. W roku 1923 został ogłoszony wolnym miastem i portem. Podczas złotego okresu Tangeru do miasta ściągali pisarze, poeci, malarze i muzycy. Przyjeżdżali nie tylko z Europy, ale nawet ze Stanów Zjednoczonych. Każda zachcianka, jaka przyszła do głowy, w Tangerze miała szansę się ziścić, o ile tylko dysponowało się odpowiednią ilością gotówki. Po zwiedzaniu miasta wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 • 10 dzień- po śniadanie przejazd na zwiedzanie Cordoby, gdzie zobaczymy dawny meczet, a obecnie katedrę oraz jedno z najwspanialszych dzieł architektury islamu - dzielnicę Juderia. Cordoba stanowi połączenie przeszłości z nowoczesnością. To tysiącletnie miasto, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, stanowi żywą spuściznę po różnych kulturach, które zamieszkiwały ją na przestrzeni dziejów. Niewiele miejsc na świecie może poszczycić się mianem dawnej stolicy regionu Hispania Ulterior za czasów cesarstwa rzymskiego oraz stolicy Kalifatu Umajjadów. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Granady, obiadokolacja, nocleg.

 • 11 dzień- po śniadaniu zwiedzanie Granady i Alhambry. „Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział”. To hiszpańskie przysłowie jest bardzo wymowne. Stolica prowincji może poszczycić się Alhambrą, jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli na całym świecie. Alhambra jest najwspanialszym zabytkiem Andaluzji i jednym z najważniejszych śladów panowania Maurów nad Półwyspem Iberyjskim. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Walencji, obiadokolacja, nocleg.

 • 12 dzień- po śniadaniu zwiedzanie Walencji. W tym niezwykle nowoczesnym mieście zobaczymy: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu udamy się do La Lonja - jedynej w Europie starej giełdy jedwabiu. Na zakończenie zwiedzania odwiedzimy wizytówkę miasta - dzielnicę przyszłości, sztuki i nauki zwaną Calatrava. Na zakończenie dnia przejazd w kierunku Barcelony, obiadokolacja, nocleg.

 • 13 dzień- po śniadaniu przejazd wzdłuż Lazurowego Wybrzeżu do La Salette- alpejskiego, francuskiego miasteczka, w którym Matka Boża ukazała się dwojgu pastuszkom jedyny raz - 19 września 1846 roku. Miejsce to jest dziś odwiedzane przez pielgrzymów z całego świata. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej, obiadokolacja, nocleg.

 • 14 dzień- po śniadaniu wyjazd do Polski, przejazd przez Francję i Niemcy.

 • 15 dzień- przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

W cenie

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych

 • 12 śniadań,

 • 10 noclegów w hotelach *** w trakcie zwiedzania,

 • 2 noclegi w hotelach **/*** w La Salette oraz Lourdes,

 • zwiedzanie wg programu

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

 • opieka rezydenta

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NW: 90 pln/os.

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy około 145 euro/os. oraz bilet na prom do Tangeru około 55 euro/os.

 • dopłata do wyżywienia HB: 140 euro/os.

 • opłata klimatyczna 10 euro/os.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

 • ubezpieczenie KR: 4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.

 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.

Zakwaterowanie:

 • Hotele ***- pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV. Hotele ulokowane są na peryferiach miast.

 • Hotele ** / *** noclegi w Lourdes i La Salette w pokojach 2, 3 osobowych.

Wyżywienie:

 • W cenie 12 śniadań.

 • Obowiązkowo należy wykupić 11 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 120 euro/os. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.


 

Transport autokarem trwa około 20 godzin od granicy polskiej do rozpoczęcia zwiedzania. Przejazd przez Niemcy, Francję. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następnego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.


 

Przystanek

Godzina

Dopłata

Bolesławiec

Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec

13:00

0 PLN

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59

05:00

130 PLN

Chodzież

Stacja Orlen, ul. Ujska 12

05:50

130 PLN

Gliwice

parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna

08:30

140 PLN

Katowice

stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55

07:45

140 PLN

Koszalin

Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin

03:00

180 PLN

Kraków

STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic

06:25

160 PLN

Legnica

Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44

11:45

0 PLN

Łódź

parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53

04:30

50 PLN

Opole

stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45

09:30

100 PLN

Piła

Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93, 64-920 Piła

05:30

130 PLN

Poznań

McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2

07:30

30 PLN

Rawicz

Stacja paliw Pieprzyk, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko

09:15

20 PLN

Słupsk

Dworzec PKP, ul. Hugona Kołłątaja 32

02:00

180 PLN

Szczecinek

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1

04:15

150 PLN

Toruń

dworzec PKP Toruń Miasto, plac 18 Stycznia

04:00

130 PLN

Warszawa

Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)

02:30

70 PLN

Wrocław

PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa

10:45

0 PLN

 • Okazja: Wyjazd na 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby z biurem podróży:

 • Wybierz dla siebie

 • 2125 zł zamiast 2499 zł za 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby, z zakwaterowaniem w pokoju 2- lub 3-osobowym, w terminie 25.01. - 08.02.2020

 • 2422 zł zamiast 2849 zł za 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby, z zakwaterowaniem w pokoju 2- lub 3-osobowym w terminie 04.10. - 18.10.2020

 • klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: MEGA-WAKACJE, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Nałęcza 32/20

podmiot odpowiedzialny:

FHU ART POL PAWEŁ TOBOLCZYK

NADWIŚLAŃSKA 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowieckie

NIP 531-135-18-62

Oferta ważna:

od 25-01-2020 do 18-10-2020
 • Oferta ważna w terminie 25.01.2020. - 04.10.2020

 • Numer oferty: 83169

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYJAZDU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Należy zakupić conajmniej 2 kupony! Pokoje 2 i 3- osobowe!

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 • W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.

 • Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

 • Dopłaty obowiązkowe:

 • ubezpieczenie KL, NW: 90 pln/os.

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy około 145 euro/os. oraz bilet na prom do Tangeru około 55 euro/os.

 • dopłata do wyżywienia HB: 140 euro/os.

 • opłata klimatyczna 10 euro/os.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.

 • Uwagi

 • Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

 • Maroko: Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 3 miesiące od planowanej daty wjazdu.

 • Ważne : Dotyczy oferty na dokwaterowanie – w przypadku braku chętnych na dokwaterowanie (osoba tej same płci) wymagana jest dopłata do pokoju jednoosobowego na 14 dni przed wyjazdem - 800 zł.

 • Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed rozpoczęciem programu zwiedzania i jest bezzwrotna. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 135 euro oraz około 55 euro na prom do Tangeru.

 • Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
  Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN

 • Wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

 • Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

 • Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

 • Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży MEGA-WAKACJE

Sprawdź dostępność:

782 282 282

Wybierz swoją okazję:


2125 zł zamiast 2499 zł za 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby, z zakwaterowaniem w pokoju 2 lub 3-osobowym, w terminie 25.01. - 08.02.2020
2422 zł zamiast 2849 zł za 15-dniową wycieczkę objazdową Francja- Hiszpania- Portugalia- Maroko dla 1 osoby, z zakwaterowaniem w pokoju 2 lub 3-osobowym w terminie 04.10. - 18.10.2020

Sprawdź dostępność

782 282 282

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a