Włoska degustacja! Wycieczka autokarem klasy LUX!...

Wypoczynek we Włoszech

12 dniowa wycieczka objazdowa połączona z 6 dniowym wypoczynkiem w luksusowym hotelu Giulivo & Village

w cenie od

1 699

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 1 899 zł
Rabat -11%
Oszczędzasz 200 zł
Oferta nr: 84283, dodano 09.01.2020
Czas trwania oferty już minął!

Włoska degustacja! Wycieczka autokarem klasy LUX! Zakwaterowanie w hotelu! Wyżywienie! Opieka pilota!

w tej okazji znajdziesz:

1699 zł zamiast 1899 zł za 12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby, w terminie 11.06.- 22.06.2020
1699 zł zamiast 1899 zł za 12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby, w terminie 08.09.- 19.09.2020

szczegóły okazji:

Włochy to kraj, który warto odwiedzić niezależnie od pory roku. Przyciągają zabytkami, bogatą kulturą, ciekawą historią, a także śródziemnomorską kuchnią. Zwiedzaj Włochy wraz z przewodnikiem i odpoczywaj w kompleksie GIULIVO&Village ****- położonym w bliskiej odległości od plaży w miejscowości BAIA Domiza około 10 minut spacerem od centrum miasteczka i około 150 km na południe od Rzymu i zaledwie 80 km od Neapolu. Objazdowa wycieczka połączona z 6 dniowym wypoczynkiem to doskonała propozycja dla osób które pragną połączyć relaks w słonecznych Włoszech, a także poznać najciekawsze zakątki tego kraju.

Hotel Giulivo & Village dysponuje pokojami 2 oraz 3 osobowymi z klimatyzacją. Zakwaterowanie w pokojach w hotelu lub w apartamentach. Każdego ranka w restauracji hotelu serwowane są śniadania wzmocnione a wieczorem obiadokolacje serwowane z daniami lokalnymi i międzynarodowymi. Na terenie hotelu znajduje się ogólno dostępny i bezpłatny internet, odkryty basen wokół którego jest wiele leżaków i parasoli do dyspozycji dla gości hotelowych. Plaża oddalona jest od obiektu w niewielkiej odległości (około 200 metrów).

W BAIA Domiza tętni wakacyjne życie, przy morzu dostępne bary, sklepiki, restauracje. To mała, elegancka i spokojna miejscowość, idealna dla turystów chcących odpocząć w spokoju i zarazem pozwiedzać pobliskie miejscowości. Plaża jest z drobnym powulkanicznym piaskiem. Morze czyste i przejrzyste, zrównoważony brzeg o dość łagodnym zejściu, przy plaży w okresie letnim czuwają ratownicy. Pogranicze regionu Lazio i Campanii to świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech, z Baia Domiza wiodą główne szlaki turystyczne Włoch. W pobliżu Monte Cassino, Neapol, Pompeje i Wezuwiusz, Capri czy Sorentto. Usługi w cenie: klimatyzacja, korzystanie z basenu, leżaki i parasole przy basenie, Wi – Fi, sprzątanie pokoi i wymiana ręczników co trzeci dzień, przechowalnia bagażu. Dodatkowo płatne usługi: przy plaży hotelowej 2 leżaki oraz parasol około 4 euro za dzień (w sezonie otwarcia kąpielisk i plaż).

Program ramowy:

 • 1 dzień- wyjazd z Polski, nocny przejazd przez Czechy i Austrię.

 • 2 dzień- w godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu w okolicach Montecattini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 • 3 dzień– po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie dwóch silnie ze sobą rywalizujących miast przepięknej Toskanii. Spór między Pizą a Florencją ma związek z przynależnością miast do przeciwnych frakcji politycznych, choć to oczywiście nie jedyny powód wrogości. Pierwsza była gibelińska (stronnictwo cesarskie), a zaś druga gwelficka (stronnictwo papieskie). W XII wieku Florencja stała się centrum ekonomicznym Toskanii. Jej jedynym mankamentem był brak portu, który miała z kolei Piza. Aby korzystać z pizańskiej linii brzegowej Florencja musiała płacić daninę i to właśnie ten czynnik leży u podłoża konfliktu. W stolicy regionu – Florencji zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego), Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. W godzinach popołudniowych udamy się na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę - odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu Giulivo w miejscowości Baia Domiza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 • 3-9 dzień - wczasy w hotelu Giulivo w Baia Domiza, miejscowości położonej nad Morzem Tyrreńskim, zaledwie 80 km od Neapolu. W trakcie pobytu realizowany jest program zwiedzania:

  W trakcje pobytu 1 dzień zwiedzania Rzymu oraz Watykanu. Po śniadaniu wyjazd do Rzymu, miasta magicznego, wzbudzającego niezatartą tęsknotę, począwszy od niezliczonej ilości zabytków do miejsc związanych z legendami i przesądami. Te najbardziej znane wiążą się z najważniejszymi zabytkami. Wrzucenie pojedynczej monety do Fontanny di Trevi sprawi, że z pewnością jeszcze kiedyś wrócicie w to miejsce. Wrzucenie 2 monet gwarantuje romans z jakimś przystojnym Włochem czy Włoszką. Kto wrzuci 3 monety może spodziewać się szybkiego zakochania i ślubu. Po ślubie niepewnym wierności swoich kobiet panom z pomocą przyjdą Usta Prawdy. Jeśli kobieta, która zdradziła swojego męża włoży rękę do otworu imitującego usta, ręka zostanie odcięta przez boga jako kara za niewierność. Zwiedzanie Rzymu realizowane będzie metrem (autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach). W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów - dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza - jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  Dodatkowo istnieje możliwośc udziału w wycieczkach fakultatywnych: Neapol i Pompeje, Lokalna degustacja, Capri, Monte Cassino.

 • 9 dzień- po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Sieny. Rozpoczęcie zwiedzania miasta, które przez wielu uważane jest za najpiękniejsze w Toskanii. Siena jest wpisana na listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Legenda głosi, że zostało założone przez Seniusza, syna Remusa, dlatego na ulicach, podobnie jak w Rzymie, nietrudno znaleźć symbole wilczycy. Wszystkie drogi w Sienie prowadzą na Piazza del Campo, gdzie zobaczymy Katedrę oraz przespacerujemy się przepięknymi uliczkami Starego Miasta. Następnie przejedziemy na zwiedzanie San Gimignano– miasta „14 wież“ zwane średniowiecznym Manhattanem, gdzie zobaczymy m.in. kolegiatę Santa Maria Asuntapo. Przejazd do hotelu w okolicach Bolonii, obiadokolacja, nocleg.

 • 10 dzień- po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejedziemy na krótkie zwiedzanie Bolonii, miasta szynki, erotycznej fontanny, wieży oraz najstarszego i największego Uniwersytetu we Włoszech. Z Bolonią wiąże sie jeden z zabawniejszych sekretów włoskich. Dotyczy on głównego zabytku miasta, Fontana del Nettuno, zwanego przez mieszkańców il Gigante. Autor pomnika, Jean de Boulogne, zwany Giambologną, chciał obdarzyć Neptuna o wiele bujniejszym przyrodzeniem, na co oczywiście nie zgodził się Kościół. Artysta dostosował się do próśb swego zleceniodawcy, kardynała Karola Boromeusza, ale też nie chciał umniejszać rzymskiemu bogu wody chmur i deszczu. Sprawił więc, że kciuk Neptuna widziany z określonej perspektywy wygląda jak penis we wzwodzie :) Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 • 11 dzień- po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do miasta położonego na ponad 100 wyspach, posiadającego 170 kanałów liczących łącznie 100 kilometrów, oraz ponad 400 mostów, mostków i kładek. Miasta, które odkryło dla nas kawę, wydało Marco Polo i Antonio Vivaldiego, gdzie swoich podbojów dokonywał Giacomo Casanova. Zwiedzanie Wenecji rozpoczniemy od rejsu vaporetto (tramwaj/taksówka wodna). Słynnymi kanałami weneckimi dostaniemy się na plac św. Marka, skąd rozpoczniemy spacer wzdłuż Kanału le Grande obok Pałacu Dożów przez Most Westchnień i Most Rialto. Po zwiedzaniu przejazd do Polski.

 • 12 dzień- Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

W cenie

 • Zakwaterowanie w pokojach 2- lub 3- osobowych,

 • 9 śniadań,

 • 6 noclegów w hotelu GIULIVO **** w Baia Domiza,

 • 1 nocleg w hotelu *** w trakcie zwiedzania Florencji,

 • 1 nocleg w hotelu *** w okolicach Bolonii,

 • 1 nocleg w hotelu*** w trakcie zwiedzania Wenecji,

 • zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Rzymu, Watykanu, Wenecji, Florencji, Pizy, Neapolu i Pompei, Sieny, Bolonii,

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • opieka pilota.

Obowiązkowe

 • Ubezpieczenie KL, NNW: 70 PLN/ os.

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy – razem około 110 EUR/ os. (kwota nie podlega rozliczeniu),

 • dopłata do 9 obiadokolacji - 90 EUR/os.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/ os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,

 • ubezpieczenia KR: 3 - 4% od wartości imprezy,

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.

 • rezerwacja miejsce w autokarze: 50 PLN/ os.

Wyżywienie:

 • W cenie 9 śniadań oraz 9 obiadokolacji. Serwis HB w Hotelu GIULIVO (2 x dziennie):

 • śniadania kontynentalne (włoskie - słodkie) wzmocnione o ser i wędlinę.

 • obiadokolacja: 1 danie: pasta lub ryż lub zupa lub pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka deser lub owoce.


 

Przystanek

Godzina

Dopłata

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59

15:15

130 PLN

Chodzież

Stacja Orlen, ul. Ujska 12

16:05

130 PLN

Częstochowa

McDonald's przy BP, aleja Wojska Polskiego 263/271 kierunek Katowice

21:15

0 PLN

Gdańsk

Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk

12:45

180 PLN

Gdynia

Dworzec PKP, plac Konstytucji 1

11:45

200 PLN

Gliwice

parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna

23:15

0 PLN

Głogów

Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15

18:30

160 PLN

Gorzów Wielkopolski

Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13

15:15

150 PLN

Grudziądz

Stacja Orlen, Michale 114

14:45

160 PLN

Katowice

stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55

22:30

0 PLN

Koszalin

Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin

13:15

180 PLN

Kościan

Stacja Orlen, ul. Śmigielska 62

18:40

0 PLN

Kraków

STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic

21:10

120 PLN

Legnica

Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44

19:45

130 PLN

Leszno

Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno

19:05

0 PLN

Lubin (dolnośląskie)

STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1

19:15

130 PLN

Łódź

parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53

19:00

0 PLN

Nowa Sól

Dworzec PKS, ul. Towarowa 3

17:30

160 PLN

Opole

stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45

22:15

0 PLN

Piła

Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93, 64-920 Piła

15:45

130 PLN

Piotrków Trybunalski

Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław

20:15

0 PLN

Polkowice

parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4

19:00

130 PLN

Poznań

McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2

17:45

0 PLN

Rawicz

Stacja paliw Pieprzyk, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko

19:35

0 PLN

Rzeszów

stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46

18:40

180 PLN

Słupsk

Dworzec PKP, ul. Hugona Kołłątaja 32

12:15

180 PLN

Szczecin

Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin

13:45

180 PLN

Szczecinek

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1

14:30

150 PLN

Świebodzin

stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin

16:15

120 PLN

Tarnów

Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22

19:40

150 PLN

Tczew

Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B

13:45

180 PLN

Toruń

dworzec PKP Toruń Miasto, plac 18 Stycznia

14:15

130 PLN

Warszawa

Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)

17:00

0 PLN

Wrocław

PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa

21:00

0 PLN

Zielona Góra

Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40

17:00

160 PLN

Żory

STACJA PALIW AMIC ENERGY, ulica Kościuszki 57

00:00

0 PLN


 

UWAGA!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy. Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu. Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu

 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

Dostępne wycieczki:

 • Lokalna degustacja 25 Euro/ osoba

 • Monte Cassino 30 Euro/ osoba

 • Wyspa Capri 60 Euro/ osoba

 • Neapol i Pompeje 55 Euro/ osoba

 • Okazja:12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby z biurem podróży:

 • Wybierz dla siebie

 • 1699 zł zamiast 1899 zł za 12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby, w terminie 11.06.- 22.06.2020

 • 1699 zł zamiast 1899 zł za 12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby, w terminie 08.09.- 19.09.2020

 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: We Love Travel

podmiot odpowiedzialny:

10 Million Customers Sp. z o.o.

Chłapowskiego 28/39
63-100 Śrem
Wielkopolskie

NIP 785-180-63-56

Oferta ważna:

od 11-06-2020 do 19-09-2020
 • Oferta ważna w terminie 11.06.- 19.09.2020

 • Numer oferty: 84283

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYJAZDU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Należy zakupić przynajmniej 2 kupony (pokoje 2 osobowe).

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • Cena nie zawiera:

 • Ubezpieczenie KL, NNW: 70 PLN/ os.

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy – razem około 110 EUR/ os. (kwota nie podlega rozliczeniu),

 • dopłata do 9 obiadokolacji - 90 EUR/os.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

 • Warunki wjazdowe

 • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych

 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży We Love Travel

Sprawdź dostępność:

782 282 282

Wybierz swoją okazję:


1699 zł zamiast 1899 zł za 12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby, w terminie 11.06.- 22.06.2020
1699 zł zamiast 1899 zł za 12 dniowa wycieczka do Włoch- Wypoczynek i zwiedzanie Włoch Lazio dla 1 osoby, w terminie 08.09.- 19.09.2020

Sprawdź dostępność

782 282 282

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a