Wycieczka do Paryża z noclegiem! Wyżywienie! Opieka...

Paryż Klasyczny

4-dniowy pobyt z wyżywieniem! Transport samolotem! 3 noclegi!

w cenie od

1 303

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 1 603 zł
Rabat -19%
Oszczędzasz 300 zł
Oferta nr: 82758, dodano 16.10.2019
Czas trwania oferty już minął!

Wycieczka do Paryża z noclegiem! Wyżywienie! Opieka pilota! Transport samolotem!

w tej okazji znajdziesz:

1303 zł zamiast 1603 zł za 4-dniowy (3 noclegi) wyjazd „Paryż Klasyczny” dla 1 osoby
 • Wylot: Warszawa - Paryż (WAWCDG)
  09.12.2019  godz. 16:25 - 18:55

 • Powrót: 12.12.2019  godz. 10:45 - 13:00
  Paryż - Warszawa (CDGWAW)

szczegóły okazji:

Uwaga! Inne terminy dostępne są na zapytanie!

Paryż- stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach, nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne, bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami. Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do Serca Europy. Warto wspomnieć, że w Paryżu i na przedmieściach mieszka ponad 12 mln osób. Jest to jedno z najgęściej zaludnionych miast na świecie. Paryż to miasto, które szczególnie inspiruje współczesnych filmowców, to w Paryżu ekranizowano m.in. „ Francuski pocałunek”, „Amelia”, „Kod da Vinci”, „Paryż, Teksas”, „Pachnidło”, „Ratatuj”, „ Moulin Rouge”, „13 Dzielnica”.

Ramowy program wycieczki

Dzień 1

Wylot z Polski (odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed wylotem). Przylot do Paryża. Transfer z lotniska do hotelu. Dla przylotów porannych, program zwiedzania z przewodnikiem rozpoczynamy po transferze z lotniska. Zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14. Dla przylotów wieczornych, spotkanie z przewodnikiem odbywa się następnego dnia rano, a program pierwszego dnia jest przeniesiony na ostatni.
Powitanie lub pożegnanie z Paryżem odbędzie się na Polach Elizejskich. Pola łączą plac Zgody (Place de la Concorde) z placem Charlesa De Gaullea  z monumentalnym Łukiem Triumfalnym, a dalej z nowoczesną dzielnicą biznesową, La Défense. Ten ciekawy  spacer potwierdzi, ze jest to jedna z najpiękniejszych alei świata. Tutaj - wzdłuż alei, co roku z okazji francuskiego święta narodowego 14 lipca, odbywa się imponująca defilada wojskowa, którą odbiera prezydent Republiki. Również w tym miejscu co roku Francuzi i tysiące turystów wita Nowy Rok, a Tour de France przejeżdża finałowy etap wyścigu. Obiad zjemy przy Łuku Triumfalnym w restauracji self service.
Dzień 2

Śniadanie w hotelu.
Przejedziemy metrem do Placu Concorde. Posłuchamy historii  słynnego egipskiego obelisku i  Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Zobaczymy Plac Vendôme, gdzie stoi Kolumna z posągiem Napoleona Bonaparte. Znajduje się tu także jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie - Ritz,  dawne mieszkanie Chopina, oraz najdroższe europejskie sklepy jubilerskie.
Dojdziemy do kościoła świętej Magdaleny, który swoją architekturą nie do końca przypomina katolicką świątynię. Ze swoimi korynckimi kolumnami bliżej jej do greckiej świątyni. To właśnie w tej świątyni Paryż pożegnał przedwcześnie zmarłego Fryderyka Chopina.
Stąd już blisko do Opery Paryskiej, jednego z największych gmachów oper świata. Powstała na polecenie Napoleona III i nosi imię po swoim architekcie, Charlesie Garnier. W tej części miasta przejdziemy się także Wielkimi Bulwarami Paryża. Na koniec wycieczki wstąpimy do bezpłatnego, pachnącego muzeum perfum Fragonard.
Dalej poznamy najstarsze, historyczne dzielnice Paryża. Zobaczymy dwie wyspy w sercu miasta. To właśnie tutaj lud Paryzjów założył miasto, które przerodziło się w dzisiejszy Paryż. Przyjrzymy sie (możliwie jak najbliżej) Katedrze Notre Dame. Wstąpimy do kościoła św. Seweryna, a z zewnątrz obejrzymy kaplice Sainte Chapelle i Conciergerie.
Obiad zjemy przy Łuku Triumfalnym w restauracji self service.  
W drugiej części dnia zapraszamy na wycieczkę w okolice wieży Eiffel. Zaczynając od placu Trocadero z pomnikiem generała Focha - znanego przyjaciela Polski, dojdziemy do Placu Warszawy. Francuzi nazwali ten plac dla uczczenia niepodległości Polski odzyskanej po zaborach. Zobaczymy Wieżę Eiffla - najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Zbudowano ją specjalnie na Wystawę Światową odbywającą się w Paryżu w 1889 roku. Wieża dysponuje trzema platformami widokowymi, usytuowanymi kolejno na wysokościach 57 m, 115 m i 275 m. My wjedziemy na najwyższą. Tuz za wieżą rozciąga się wielki ogród - Pola Marsowe Champ-de-Mars. Z ich perspektywy zobaczymy Szkolę Wojskową. 
Wieczorem popłyniemy w rejs po Sekwanie. Od mostu do mostu, nad najpiękniejszymi zabytkami, przeżyjemy godzinę relaksu w sercu Paryża. Statek wyrusza z okolicy Wieży Eiffla.
Dzień 3

Śniadanie w hotelu.
Od rana zwiedzamy paryskie muzea. Aby powstało Muzeum d'Orsay, dokonano przebudowy dworca kolejowego zachowując przy tym oryginalną konstrukcję budynku, w tym żeliwne filary i stiuki. Zachowano nawet wielki dworcowy zegar. Dawną poczekalnię dworcową podzielono przegrodami i zorganizowano po bokach galerie. Muzeum d'Orsay słynie przede wszystkim z wielkiego zbioru obrazów malarstwa impresjonistycznego, autorstwa takich mistrzów jak Augusta Renoira, Edgara Degas i Claude Moneta. Aby dojść do następnego punktu naszej wycieczki, wystarczy przejść przez dziewiętnastowieczny most Pont du Carrousel (doskonale miejsce na piękna fotografie z Paryża). Na prawym brzegu Sekwany ujrzymy Luwr.
W muzeum będziemy podziwiać niemal całą spuściznę ludzkości: malarstwo włoskie, hiszpańskie, malarstwo francuskie z wieku XIX, klejnoty koronne, eksponaty egipskie, z czasów panowania Rzymian, sztukę Afryki, Azji, Oceanii i obu Ameryk, a także rzeźby włoskie, hiszpańskie i północnoeuropejskie. Łącznie zgromadzono ponad 30 000 tysięcy eksponatów w ponad 220 pomieszczeniach. Nic dziwnego, że rocznie Luwr odwiedza średnio 8 milionów turystów. Zwiedzanie Luwru odbędzie się z audio przewodnikiem po polsku.
Wieczorem udamy się na wzgórze Montmartre. Zjemy tam kolacje w dobrej restauracji z typowym  francuskim menu i oczywiście winem. Jest to atrakcja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie można jej pominąć.
Z najwyższego punktu Paryża, rozciąga się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy bazylikę Sacre Coeur z 20 tonowym dzwonem Savoyarde. Urokliwymi, zawsze pełnymi turystów uliczkami dojdziemy do Placu du Tertre, gdzie rozwijał się jeden z najbardziej znanych z prądów malarstwa nowoczesnego - impresjonizm. Turyści zamawiają tutaj portrety, kupują obrazy i szkice. U podnóża Montmartre rozciąga się tzw. beztroski Paryż. Mnóstwo tu urokliwych kawiarni i restauracyjek. Do najczęściej odwiedzanych miejsc należy Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge oraz pobliski Plac Pigalle.
Zapraszamy do kabaretu Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna w biurze podroży- wymagana wcześniejsza rezerwacja) na niezapomniany spektakl w wykonaniu przepięknych, skąpo ubranych tancerek. Artystki często prezentują się topless, ozdobione wyłącznie biżuterią lub barwnymi piórami. Rewia to ne tylko kankan, ale i spektakl przeplatany elementami cyrkowymi. Potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku. Zasiadamy z butelką szampana, a zespół muzyków wprowadza nas w wieczorowy nastrój. 
Dzień 4

Śniadanie w hotelu.
Czas wolny. Spotkanie z kierowcą odbędzie się na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko.
! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. 

Cena podstawowa obejmuje:

 • przelot samolotem na trasie Polska - Paryż – Polska

 • zakwaterowanie w wygodnym hotelu 2*

 • śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata)  

 • ubezpieczenie NNW, KL

 • transfer lotnisko - hotel – lotnisko

 • turystyczny fundusz gwarancyjny TFG-10PLN

 • gwarancję niezmienności ceny

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • bagażu rejestrowanego - cena na potwierdzenie uzależniona od przewoźnika, wagi

 • bagażu, trasy i terminu lotu

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

 • przewodników lokalnych według programu

 • przejazdów komunikacją miejską

 • rejsu po Sekwanie

 • obiadów lub kolacji

Dodatkowo obowiązkowa opłata na miejscu wliczająca:

Pakiet zwiedzania:

 • wycieczki według programu z lokalnymi przewodnikami

 • bilety z rezerwacją do Luwru i muzeum Orsay

 • wjazd na szczyt wieży Eiffel

 • rejs po Sekwanie

 • bilety komunikacji miejskiej

 • ok. 190 euro/ osoby dorosłe,  ok. 160 e/ osoby do 26 roku, ok. 140 e/ dzieci do 12 lat

Pakiet 3 kolacji:

 • Jedna kolacja w restauracji na Montmartre kuchnia francuska. Zestaw zawiera: aperitif, przystawka, danie główne, deser, butelki wina lub inny napój.

 • Dwie obiadokolacje w restauracji self serwis przy Polach Elizejskich. Zestaw: danie główne, przystawka lub deser.
  65 euro/ osoby dorosłe, 50 euro/ dzieci do 12 lat

Fakultatywnie dla chętnych za dopłatą w biurze podróży w Polsce:

 • Dopłata do hotelu*** w centrum Paryża ok. 135 zł od osoby - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży - wymagana wcześniejsza rezerwacja

 • Wieczorny spektakl Moulin Rouge z butelki szampana na os. ok. 590 zł od osoby - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży - wymagana wcześniejsza rezerwacja

 • Okazja: 4-dniowa wycieczka do Paryża dla 1 osoby:

 • Kliknij kup teraz i wybierz dla siebie:

 • 1303 zł zamiast 1603 zł za 4-dniowy (3 noclegi) wyjazd „Paryż Klasyczny” dla 1 osoby

 • Wylot: Warszawa - Paryż (WAWCDG)
  09.12.2019  godz. 16:25 - 18:55

 • Powrót: 12.12.2019  godz. 10:45 - 13:00
  Paryż - Warszawa (CDGWAW)

 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: MEGA-WAKACJE, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Nałęcza 32/20

podmiot odpowiedzialny:

FHU ART POL PAWEŁ TOBOLCZYK

NADWIŚLAŃSKA 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowieckie

NIP 531-135-18-62

Oferta ważna:

od 09-12-2019 do 12-12-2019
 • Oferta ważna w terminie 09.12.2019 – 12.12.2019

 • Numer oferty: 82758

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYLOTU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • Cena podstawowa nie obejmuje:

 • bagażu rejestrowanego - cena na potwierdzenie uzależniona od przewoźnika, wagi

 • bagażu, trasy i terminu lotu

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

 • przewodników lokalnych według programu

 • przejazdów komunikacją miejską

 • rejsu po Sekwanie

 • obiadów lub kolacji

 • Informacje dodatkowe:
  - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie
  - Transfery z/ na lotnisko są realizowane busem.
  - Przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską.
  - Zakwaterowanie: hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone w pobliżu stacji metra lub kolejki RER. Pokoje: 1 Osobowe oraz 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i WC, oraz telefonem i TV-sat.

 • koszt przewozu bagażu podręcznego liniami LOT (8kg), AIR France (12kg), WIZZAIR (10 kg nieprzekraczający wymiarów 40 x 30 x 20 cm + podręczna walizka na kółkach nieprzekraczająca wymiarów 55 x 40 x 23 cm oraz WIZZ PRIORITY),RYANAIR (10kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm)

 • Warunki wjazdowe

 • Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Cypru jest ważny paszport lub dowód osobisty.

 • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

 • Oferta ważna do wyczerpania miejsc.

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży MEGA-WAKACJE

Sprawdź dostępność:

782 282 282

Wybierz swoją okazję:


1303 zł zamiast 1603 zł za 4-dniowy (3 noclegi) wyjazd „Paryż Klasyczny” dla 1 osoby

Sprawdź dostępność

782 282 282

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a